Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní bižuterie

8. 5. 2011

Klasickými tématy jarní bižuterie jsou květy, srdíčka a popřípadě i zvířatka. Jarní bižuterii lze opravdu přirovnat ke stylu hippies, jelikož je mírumilovná a pestrobarevná. Dá se říci, že jako každý rok, tak i letos bude vládnout bižuterii růžová, žlutá, oranžová a modrá. Všechny tyto barvy připomínají jaro, a proto je netřeba odůvodňovat. Na designu vaší bižuterie nezáleží. Nosit se bude vše! A hlavně velká dřevěné, korálkové a všemožné náramky a prsteny s maxi květy! Nezapomínejte na to, že všechnu bižuterii musíte nosit letos v hojném množství.

bizuterie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luxus – Bižuterie Louis Vuitton

Představíme si bižuterii luxusní značky Louis Vuitton. Myslím si, že značku Louis Vuitton netřeba popisovat, protože ji všichni dobře znají. Velice populární jsou kabelky, peněženky a cestovní tašky Louis Vuitton. Každý ale určitě nezná šperky Louis Vuitton. Začnemekolekcí pánské bižuterie jaro/léto 2011, jelikož není tak obsáhlá, jako ta dámská. Louis Vuitton zůstal u klasiky a pánům toto jaro nabídne náramky, prstýnky, náhrdelníky a manžetové knoflíčky vyrobené z oceli a kůže. S kolekcí pro dámy na jaro/léto 2011 si značka Louis Vuitton vyhrála trochu víc. Vybrat si budou moci dámy z náramků, náhrdelníků, prstýnků, náušnic nebo přívěšků na klíče. U prstýnků se značka vrací ke kdysi módnímu hitu-velkým plastovým prstenům. Tudíž se nebudete moci stydět letos na jaře vytáhnout své staré velké plastové prsteny. Louis Vuitton letos vsází na zlatou barvu a náušnice jsou dělané právě ve zlaté. U náramků je tomu taky tak, některé jsou ale vyrobené i z luxusní kůže. Náhrdelníky jsou obohacené o krásné přívěšky, kterými je samozřejmě většinou symbol značky-spojená písmena L a V.

Bižuterie v barvách jara (http://www.luxurymag.cz)
Bižuterie v barvách jara (http://www.luxurymag.cz)

A teď něco pro mladé! – Bižuterie Ed Hardy

Mnohými milována a mnohými také nepochopená to je značka Ed Hardy. Své motorkářské a rock’n’rollové motivy značka Ed Hardy nepřenáší jen na módní oblečení ale též na luxusní bižuterii. Pro kolekci jaro/léto 2011 si značka připravila skutečně vypečené kousky náhrdelníků, náramků, prstýnků a náušnic. Velikou výhodou těchto šperků je, že jsou unisex, což znamená, že sou určeny jen pro obě pohlaví, a padnou proto i mužům i ženám. Značka u bižuterie vsází na své osvědčené motivy. Mnohým se mohou zdát modely šperků Ed Hardy spíše kolotočářské a kýčové, jelikož jsou velice pestrobarevné a většinou plastové či ocelové. Jestliže jste zvědaví nebo si už po takto krátkém představení značky Ed Hardy chcete zakoupit něco z její nabídky, můžete tak učinit například na oficiálním e-shopu značky www.edhardyshop.com.

Bižuterie v barvách jara (http://www.luxurymag.cz)
Bižuterie v barvách jara (http://www.luxurymag.cz)

 

 Zdroj: www.luxurymag.cz/novinky/8684/luxusni-modni-sperky-od-bvlgari/

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 75419
Měsíc: 710
Den: 32